Kurumsal

Akabi İlaç & İlaçlama olarak Marmara Bölgesinde faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız çok kısa sürede sektörde adından söz sahibi olmayı başarmıştır. İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak üzere çıktığımız bu yolda eğitimli, genç ve dinamik ekibimizle birlikte sizlerin hak ettiği kaliteli ve özverili hizmetler sunuyoruz.

Akabi İlaç & İlaçlama olarak halk sağlığına olumsuz etkiler oluşturan haşerelere karşı başta Dünya Sağlık Örgütü(WHO), T.C. Sağlık Bakanlığı olmak üzere Türkiye Hudut ve Sahiller Genel Müdürlüğü, TSE, Zirai Karantina Müdürlüğü, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı gibi birçok kuruluştan izni ve ruhsatı olan ilaçlarla uygulama yapıyoruz. Bu uygulamayı uluslararası standartlarda oluşturduğumuz güvenli altyapının sürekliliğini sağlayarak ve ilaçlama hizmetlerini en ileri teknolojiyi kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Akabi İlaç & İlaçlama olarak hizmet kalitemizin temelini müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Amacımız firmamız çalışanlarına gerekli her türlü eğitim verilerek, işlerin nitelikli personel tarafından etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak ve müşterilerimizin memnuniyetini artırıcı düzenlemeler yaparak verimliliği arttırmaktır. Bunun yanı sıra mevcut müşterilerimize yıllık periyodik ilaçlamalarını kaliteli hizmetten ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz.